Novamedline
Офіційний представник LDN в Україні

+38 (044) 22 38 318

Київ, вул. Омеляновича-
Павленка, 19а, оф. 1

ІФА РЕАГЕНТИ В УКРАЇНІ

Для встановлення будь-якого діагнозу лікарю потрібні результати лабораторної діагностики. Тому проведення всіх аналізів вимагає реактивів для лабораторних досліджень. Серед усіх методів діагностики значну нішу займає імуноферментний аналіз (ІФА).

ТОВ «Новамедлайн» (НМЛ) вже кілька років поставляє на ринок України реагенти для імуноферментного аналізу. Німеччина – лідер в світовому співтоваристві за якістю і технологічністю виробленої продукції, яка використовується в лабораторній діагностиці. Саме тому наша компанія вибрала для стратегічно вигідного партнерства німецьку фірму Labor Diagnostika Nord. Сьогодні ми є їх офіційним представником в Україні.

В набори реагентів для ІФА-аналізу входять антитіла, буфери, розчинники, контрольні зразки, допоміжні речовини, а також детальна інструкція по використанню компонентів набору і таблиці для аналізу отриманих даних.

Оскільки головне завдання методу – виявлення антитіл в різних біологічних рідинах організму, набори реагентів для ІФА знадобляться для діагностики таких захворювань:

Також реагенти для ІФА використовуються у визначенні змісту окремих речовин (тромбоксан, лейкотрієни, вітамін D, ангіотензин та ін.) у різних біологічних рідинах: кров, слина, сеча, сім’яна рідина та ін.

Широкий спектр продукції для імуноферментного аналізу (реагенти для ІФА аналізаторів) і лабораторної експрес-діагностики, представлений нашою компанією, дозволить зробити роботу кожної лабораторії максимально успішною.

Всі набори реагентів для ІФА мають відповідні сертифікати якості.