Novamedline
Офіційний представник LDN в Україні

+38 (044) 22 38 318

Київ, вул. Омеляновича-
Павленка, 19а, оф. 1

Производители

Компанія «Новамедлайн» – офіційний представник німецької компанії LDN в Україні. Вона є великим виробником ІФА реагентів. Для імуноферментного аналізу використовуються якісні тест-системи, які легко визначають кількість тієї чи іншої речовини в плазмі крові або іншій біологічній рідині. Компанія LDN також займається виробництвом наборів реагентів, завдання яких –  встановити наявність біогенних амінів в продуктах харчування. Використовуючи для діагностичних робіт спеціальний імуночіп, навіть в домашніх умовах можна визначити кількісні показники гістаміну в будь-якому продукті. Такий мобільний метод значно спрощує сам процес і економить час.

Вчені компанії працюють над створенням комплексної неінвазивної методики дослідження слини, замість традиційних аналізів крові. Реагенти, які випускаються лабораторією, швидко вступають в реакцію з середовищем незалежно від умов. Тому цю інноваційну технологію рекомендують застосовувати як в лабораторії, так і в роботі при виїзних дослідженнях. В асортименті продукції компанії LDN є тести, які оперативно допоможуть обчислити причину захворювання, вказати на збудника –  вірус або бактерію. Така точність сприяє ефективній розробці методу лікування і збільшує відсоток швидкого одужання без негативних наслідків.

Компанією розроблені спеціальні комплекти тестів, використовуючи які, проводиться діагностика діяльності щитовидної залози, а також наявність будь-яких змін у її функціонуванні. Окремим напрямком в імунологічних дослідженнях є дослідження онкологічних захворювань. Завдяки пухлинним маркерам процес діагностики став не таким болісним і неприємним для пацієнта. Визначення алергенів в тому чи іншому продукті харчування допоможе підібрати підходяще меню для людини, яка страждає алергією.

Ознайомитися з каталогом пропонованих реагентів і прайс-листом можна у нас на сайті у відповідних розділах.