Novamedline
Офіційний представник LDN в Україні

+38 (044) 22 38 318

Київ, вул. Омеляновича-
Павленка, 19а, оф. 1

Метанефрин для ІФА

Імуноферментна тест-система Metanephrine ELISA призначена для діагностування вільного L-метанефрину в людській плазмі крові. Діагностування відбувається в пробірці. Кількісний імуноферментний аналіз заснований на простій і швидкій стадії підготовки зразка. Він має межу виявлення нижче 25 пг/мл.

До переваг метанефрину ІФА відносять:

  • високу чутливість – 96-98%;
  • специфічність – 98%;
  • уніфікованість;
  • просту продуктивність;
  • можливість проведення масового обстеження;
  • надійність і точність.

Дані, отримані в останні роки, показали, що метанефрини в плазмі крові є найкращим маркером для діагностики і подальшого спостереження феохромоцитоми. Набір для ІФА включає реагенти, необхідні для проведення 96 визначень метанефрину. Процедура дослідження з самого початку передбачає взяття зразків, в якості яких використовується плазма з ЕДТА. Зберігання зразків можливо проводити протягом шести годин при температурі 2-8 ° С і не більше шести місяців при – 20 ° С.

Зверніть увагу, використання гемолізованих або ліпемічних зразків неприпустимо.

Підсумковий результат змісту метанефрину в досліджуваному зразку визначається калібрувальною кривою, побудованою на стандартах концентрації.

Використання метанефрину при проведенні імуноферментного аналізу дозволяє отримати достовірний результат дослідження і додаткову інформацію щодо інтраопераційного контролю, оскільки дані про домінуючу секрецію безумовно впливають на тактику в анестезіології. Розробка і впровадження Metanephrine ELISA виключили залучення медикаментозних тестів, які супроводжувалися відносною часткою ризику. До того ж, реагент рекомендований в якості надійного, основного, високоточного способу лабораторної діагностики феохромоцитоми, хромаффійної і надниркової пухлини, шляхом виявлення антитіл в біологічних рідинах.