Novamedline
Офіційний представник LDN в Україні

+38 (044) 22 38 318

Київ, вул. Омеляновича-
Павленка, 19а, оф. 1

ІФА реагенти LDN в Україні

Високоякісні ІФА реагенти LDN

завантажити каталог LDN

Консультація

Про компанію LDN

З моменту свого заснування в 1996 році, LDN присвятила свою діяльність діагностиці, розробці та виробництву тест-системам, а також інноваційним технологіям в клінічній і дослідницькій лабораторії. Відданість іммунодіагностиці визначила значення компанії і зробила її одним зі світових лідерів з виробництва продуктів для лабораторної діагностики.

Компанія Labor Diagnostika Nord (LDN) спеціалізується на виробництві реагентів для визначення біогенних амінів і в даний час є лідером з виробництва тест-систем для кількісного визначення вільних метанефринів у плазмі крові, катехоламінів у будь-якій біологічній рідини, серотоніну.
ДІншим перспективним напрямом компанії LDN є виробництво наборів реагентів для якісного і кількісного визначення біогенних амінів у продуктах харчування. У компанії LDN розроблений і запатентований перший у світі серійний метод для виявлення гістаміну в їжі за допомогою іммуночіпа, завдяки чому всього через кілька хвилин ви можете самостійно, в домашніх умовах і без спеціальної медичної освіти провести скрінінг на наявність гістаміну.

Крім того, компанія LDN, використовуючи свою лабораторію у Німеччині, надає можливість населенню всіх вікових груп досліджувати різні показники крові та сечі методом «сухої краплі».Цей метод дозволяє здійснювати забір проб крові і сечі самостійно в домашніх умовах. Для проведення аналізу проби (сухі діагностичні середовища) відправляються поштою в лабораторію LDN. Конфіденційність отриманих результатів гарантована.

Продукція LDN сертифікована, відповідає GMP правилами. Всі набори для  in vitro діагностики відповідають вимогам нової європейської директиви (CE) і узгоджені з управлінням по контролю за продуктами. Вироби медичного призначення, що представлені на нашому сайті, зареєстровані в Міністерстві охорони здоров'я України.