Novamedline
Офіційний представник LDN в Україні

+38 (044) 22 38 318

Київ, вул. Омеляновича-
Павленка, 19а, оф. 1

Інформація для спеціалістів

Компанія «Новамедлайн» вже більше 2 років поставляє ІФА-набори для провідних діагностичних установ України. Як офіційний представник кращого виробника ІФА-реагентів – LDN –  наша компанія пропонує виключно якісну продукцію. Компоненти від зазначених постачальників дозволяють оперативно і точно визначити наявність і кількість певних антитіл в різних біорідинах: слині, сечі, плазмі, крові.

Склад наборів

Кожен набір має всі необхідні реагенти для проведення певної кількості досліджень. При покупці ви повинні враховувати, що є також ряд матеріалів і обладнання, що не входять в набір, таких як:

  • пристрій для промивання планшета і планшетний спектрофотометр;
  • автоматичні відкалібровані піпетки;
  • орбітальний шейкер,
  • абсорбуючий матеріал, вортекс, дистильована вода та інше.

Кожен набір для науково-лабораторних досліджень має свій певний номер, наприклад: ВА Е – 5100 (Адреналін), ВА Е-2600 (Гамма-аміномасляна кислота), ВА Е-5500 (Два катехоламіна (адреналін, норадреналін) і так далі. Вказуйте ці номери при оформленні замовлення.

Умови зберігання і запобіжні заходи

Реагенти вимагають певних умов зберігання, зокрема, температури 2-8 градуси С, якщо в інструкції не вказано інше. Категорично забороняється використовувати компоненти наборів після завершення їх терміну придатності (вказаний на етикетці). Заборонено також поєднувати компоненти з різних наборів в одному дослідженні. При роботі дотримуйтесь запобіжних заходів , які вказані в інструкції.

Більш детальну інформацію ви можете отримати в окремих інструкціях для кожного набору (En). Перед проведенням дослідження звірте номер і дату інструкції з набору з зазначеними в інструкціях, розміщених на сайті. При будь-якій невідповідності керуйтеся інструкцією, вкладеною в набір.

Обозначения, используемые в инструкциях Novamedline

Методичний довідник