Novamedline
Офіційний представник LDN в Україні

+38 (044) 22 38 318

Київ, вул. Омеляновича-
Павленка, 19а, оф. 1

ІФА реагенти LDN в Україні

Високоякісні ІФА реагенти LDN

завантажити каталог LDN

Консультація

Компанія Labor Diagnostika Nord (LDN) була заснована в німецькому місті Нордхорн ще в 1996 році. Метою створення компанії була розробка і виробництво тест-систем і реагентів для науково-дослідних лабораторій, які дозволяють провести експрес-аналіз вмісту конкретних речовин в різних біологічних рідинах. Одним з найбільш важливих напрямків компанії LDN є виробництво і розробка реагентів для імуноферментного аналізу.

Великий спектр ІФА-реагентів

Протягом багатьох років компанія розробляє реагенти для ІФА, зокрема для виявлення різних речовин в біологічних рідинах. Так, фахівцями компанії LDN спочатку були розроблені тест-системи та реагенти для імуноферментного аналізу кількісного вмісту вільного метанефрину в людській плазмі. Особливим успіхом є випуск тест-систем і реагентів, які дозволяють визначити вміст катехоламінів, глутамату, гістаміну і серотоніну.

Більш того, німецька компанія LDN представляє продукцію, яка дозволяє провести імуноферментний аналіз змісту в біологічних рідинах різних речовин, що викликають захворювання ендокринної системи. Наприклад, вільного тестостерону і прогестерону, хромаграніна, естрону та інших маркерів захворювань ендокринної системи.

І це всього лише невелика частина з величезного переліку реагентів для визначення вмісту певних речовин в біологічних рідинах, які надає компанія LDN.

Німецька якість

Важливо відзначити, що вся продукція компанії сертифікована визнаними європейськими організаціями, що займаються перевіркою якості продукції для лабораторних досліджень. Продукція компанії LDN на регулярній основі проходить оцінку якості в національних і міжнародних програмах.

Високопрофесійні фахівці, які є співробітниками компанії, а також новітнє обладнання та індивідуальний підхід до кожного покупця, дозволяють гарантувати якісний результат дослідження.

Реагенти LDN в Україні

Ми є офіційним представником компанії LDN в Україні. На сайті Ви можете більш детально ознайомитися з прайсом і придбати необхідні реагенти.